Текущая страница:

Просмотр

Варианты товаров

Цена
 1. 0,00 $ - 99,99 $ (2)
 2. 100,00 $ and above (1)

Рассылка

Рассылка
 

Станки Lee Load

 

Вибір Пресу/Станка для перезарядки патронів.

 

В загальному, всі станки по дизайну зроблені так,що у них є передбачено всі стадії перезарядки без будь яких додаткових для того аксесуарів.Додаткові аксесуари якщо і треба буде, то дуже в малій кількості.Якщо Ви вирішили зайнятися перезарядкою патронів, то завжди рекомендується ,щоб Ваш перший станок був (не прогресивним ,а одиночним ).
 • Одиночний станок (Single Press )-дає можливість працювати з 1 патроном через всі стадії. На прикладі можна взяти МЕК-77.Виконує і має в собі всі стадії перезарядки ,але тільки з 1(одним) патроном.
 • Прогесивний станок(Progressive Press )-дає можливість перезаряжати в той самий час від 1-6 партонів.Для прикладу мозна взяти МЕК-9000G,GN Про перезарядку патронів різними станками такими як: MEC, Hornady, RCBS, Ponsness/Warren і іншими поговоримо детальніше.
 Декілька слів про деякі із них :
 •  Станок Lee Load All II- одиночний станок.Дуже популярний серед станків і на ринку вже більше 25 років.В одній лінії зроблено всі необхідні функції і в комплекті 24 насадки для пороха і дробу.Окремо можна придбати Капсуль-подавач. (Хоча 99% клієнтів його не заказують ).
 •  MEC-600-одиночний станок.Має у собі всі необідні фукнції для перезарядки патронів.Помірна ціна.Один із найпростіших у використанні і базовий серед усіх моделів MEC.По відгуках користувачів, одних з найкращих як для початківців, так і для тих у кого вже є практика.Так як це сама проста модель з лінійки МЕКІВ (деякі аксесуари треба придбати окремо:Авто-подачу капсулів,і Калібратор гільзи "MEC Super Sizer".
 •  SL-900-прогресивний станок.Має також у собі всі необідні фукнції для перезарядки патронів,але вже для полегшення перезарядки є авто-подача капсулів,бункер на 11,5 кг дробу і додатково як опцію, можна придбати електропривід для полегшення перезарядки патронів.
 • Hornady 366 Auto -прогресивний станок.Все що потрібно людині яка працює з цим станом це: поставити "Пиж контейнер" в гільзу на одній із стадій перезарядки,а все інше за Вас робить станок.Нажимаючи ричаг (на Ваш вибір втановлюється зліва або зправа )гільза рухається по каретці і переходить таким чином до наступної стадії.Після закінчення останньої стадії готовий патрон скидає. Таким станком можна перезарядити декілька сотень патронів в годину.
 Також працюючи перш за все на одиночному станку-дасть Вам можливість ознайомитися з базовим процесом/стадіями перезарядки.Одиночні станки (в анг.мові-Single Press)дуже часто зроблені для перезарядки однієї гільзи яка проходить через шість (6) або сім (7) стадій, перед тим як патрон готовий. Далі буде ..........

на странице

Сетка  Список 

Установить нисходящее направление
 1. Набор 16 кал для пресса LEE LOAD

  Набор 16 кал для пресса LEE LOAD
  33,50 $
  Нет в наличии

  В список желаний

 2. Станок LEE Load All

  Станок LEE Load All

  Начало: 79,99 $

  Нет в наличии

  В список желаний

 3. Доставка товара

  Доставка товара
  124,00 $
  Нет в наличии

  В список желаний

на странице

Сетка  Список 

Установить нисходящее направление