Текущая страница:

Рассылка

Рассылка
 

Станки MEC

станки для снаряжения патронов MEC

Вибір Пресу/Станка для перезарядки патронів.

В загальному, всі станки по дизайну зроблені так,що у них є передбачено всі стадії перезарядки без будь яких додаткових для того аксесуарів.Додаткові аксесуари якщо і треба буде, то дуже в малій кількості.Якщо Ви вирішили зайнятися перезарядкою патронів, то завжди рекомендується ,щоб Ваш перший станок був (не прогресивним ,а одиночним ). 

 • Одиночний станок (Single Press )-дає можливість працювати з 1 патроном через всі стадії. На прикладі можна взяти МЕК-77.Виконує і має в собі всі стадії перезарядки ,але тільки з 1(одним) патроном.
 • Прогесивний станок(Progressive Press )-дає можливість працювати в той самий час від 1-6 партонів.Для прикладу можна взяти МЕC-650,9000G,GN Про перезарядку патронів різними станками такими як: MEC, Hornady, RCBS, Ponsness/Warren і іншими поговоримо детальніше.

 Декілька слів про деякі із них :

 •  Станок Lee Load All II- одиночний станок.Дуже популярний серед станків і на ринку вже більше 25 років.В одній лінії зроблено всі необхідні функції і в комплекті 24 насадки для пороха і дробу.Окремо можна придбати Капсуль-подавач. (Хоча 99% клієнтів його не заказують ).
 •  MEC-600-одиночний станок.Має у собі всі необідні фукнції для перезарядки патронів.Помірна ціна.Один із найпростіших у використанні і базовий серед усіх моделів MEC.По відгуках користувачів, одних з найкращих як для початківців, так і для тих у кого вже є практика.Так як це сама проста модель з лінійки МЕКІВ (деякі аксесуари треба придбати окремо:Авто-подачу капсулів,і Калібратор гільзи "MEC Super Sizer".
 •  SL-900-прогресивний станок.Має також у собі всі необідні фукнції для перезарядки патронів,але вже для полегшення перезарядки є авто-подача капсулів,бункер на 11,5 кг дробу і додатково як опцію, можна придбати електропривід для полегшення перезарядки патронів.
 • Hornady 366 Auto -прогресивний станок.Все що потрібно людині яка працює з цим станом це: поставити "Пиж контейнер" в гільзу на одній із стадій перезарядки,а все інше за Вас робить станок.Нажимаючи ричаг (на Ваш вибір втановлюється зліва або зправа )гільза рухається по каретці і переходить таким чином до наступної стадії.Після закінчення останньої стадії готовий патрон скидає. Таким станком можна перезарядити декілька сотень патронів в годину.

Також працюючи перш за все на одиночному станку-дасть Вам можливість ознайомитися з базовим процесом/стадіями перезарядки.Одиночні станки (в анг.мові-Single Press)дуже часто зроблені для перезарядки однієї гільзи яка проходить через шість (6) або сім (7) стадій, перед тим як патрон готовий.

Далі буде ..........

на странице
С 1 до 9 из 15 Страница:
 1. 1
 2. 2
 3. Следующая страница

Сетка  Список 

Установить нисходящее направление
на странице
С 1 до 9 из 15 Страница:
 1. 1
 2. 2
 3. Следующая страница

Сетка  Список 

Установить нисходящее направление